Erasmi, göç ve mülteci içerme çalışmaları alanındaki çeşitli paydaş gruplarının, sosyal içerme üzerindeki etkilerini en üst düzeye çıkarmak için personellerini ve kuruluşlarını profesyonelleştirmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Güçlü çok aktörlü ağlar kurmanızı sağlamak için bir dizi kaynak, araç, öğrenme materyali ve çevrimiçi bir işbirliği platformu geliştirdik.


Örneğin, Avrupa genelindeki iyi uygulamalar hakkında bilgi edinebilir, ağınızın hangi alanlarda güçlü olduğunu ve hangilerinin daha fazla geliştirilmesi gerektiğini görmek için bir öz değerlendirme yapabilir, uzman sosyal medya gruplarına veya Erasmi bilgi alışverişimize katılabilir veya göçmen kapsayıcılığı konusundaki en son haberleri ve gelişmeleri okuyabilirsiniz. Ayrıca ERASMI’nin Paydaş ağları kurma konusundaki deneyimlerini okuyabilir ve yolculuğunuzda size yardımcı olacak araç setimizi indirebilirsiniz.

Aşağıdaki tüm kaynaklarımız ücretsizdir ve birden fazla dilde mevcuttur. Kaynakları kullanmak için “belirlenmiş” bir sıra yoktur, ancak sizi daha iyi destekleyebilmemiz için önce bilgi alışverişimize katılmanızı öneririz ve ardından öz değerlendirme aracımız hangi kaynakların ihtiyaçlarınıza en uygun olacağı konusunda rehberlik sağlayacaktır.

Bilgi alışverişi

Ağ Öz Değerlendirmesi

Ağınızı desteklemek için Değerli Araçlar

ERASMI Ağları

Ağ Kılavuzunuzu Oluşturun

Sanal Konuşmalar

Bloglar

Özel İlgi Grupları

Ağ Tabanlı İşbirliğinde İyi Uygulamalar